BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ieškant vestuvinės suknelės

Mados vėjai neaplenkia ieškančių vestuvinių suknelių. Nuotaką paprastai įsivaizduojame balta suknele - lyg iš pieno plaukusią, tačiau baltą spalvą vis labiau nukonkuruoja kitos. Sakoma, kad balta spalva asocijuojasi su nekaltybe, o tokių nuotakų mūsuose vis rečiau besutiksi.

Tad kokie mados vėjai šiemet įsisuko į vestuvinių suknelių rinką? Šiemet madinga derinti baltą spalvą su tamsia. Jei suknelė balta, siūloma dėti juodą dirželį. O kartais nuotakos, pamindamos po kojomis visus stereotipus, velkasi juodą suknelę. Madingos flamingo rausvumo, rudos, kakavinės, šampaninės spalvos vestuvinės suknelės. Daug dėmesio skiriama audiniams. Jie lengvi, plaukiantys. Būsimųjų nuotakų akį traukia organza - audinys iš kaprono, papuoštas nėrinukais. Madinga gėlėta faktūra, karoliukai, blizgučiai.

Suknelių pardavimo ir nuomos salonuose nuotakos ieško šiemet ypač populiarių torto formos suknelių. Suknelė turi keletą pūstų prisegamų sijonų. Tai labai patogu, nes einant į bažnyčią galima vilkėti ilgą suknelę, o vestuvių pokylyje, kad būtų patogiau, dalį sijonų nusegti ir likti trumpa, netrukdančia šokti suknele.

Nauji vėjai papūtė po garsiųjų princo Williamo ir Katte Middleton vestuvių. Iš parduotuvių buvo išgraibstytos suknelės, nėriniais puošta krūtine, su rankovėmis, siauru dirželiu ir kaspinu ant nugaros. Po šių vestuvių buvo kalbama, kad suknelė nuotakai labai tiko, tačiau buvo pernelyg paprasta, kad įeitų į istoriją. Ir vis dėlto, šiandien, pravėrę ne vieno salono, prekiaujančio vestuvinėmis suknelėmis, duris, rasime tokių - pūstų, iš rankomis sukirptų vėrinių suknelių. Būtinas atributas - kaspinas ant nugaros. Madingas „V” formos kaklas, kaip ir pas Katte. Garsiosios nuotakos rankas slėpė kuklios, ilgos rankovės. Platėjančio sijono ilgis kartu su šleifu siekį 2 metrus 70 centimetrų.

Suknelė išryškino ypač liekną Katte liemenį, o ką daryti toms būsimosioms nuotakoms, kurių liemuo nėra toks plonas? Sakoma, jog svarbiausia yra paslėpti figūros trūkumus ir išryškinti privalumus. Vestuvinių suknelių salonai siūlo daugybę pasirinkimų ir ne tokios tobulos figūros būsimosioms nuotakoms. Kaip bebūtų gaila, tačiau stambesnio sudėjimo nuotakoms vertėtų atsisakyti pūstų suknelių. Joms labiau tinka trapecijos formos suknelės, kurios priglunda prie kūno, bet jo neaptempia. Blizgus audinys taip pat nelabai tinka, nes tarsi prideda apkūnumo. Svarbiausia, kaip sako dizaineriai, minimalizmas ir subtilumas. Klostės, papildomi priedai maskuoja figūros trūkumus. Tokias sukneles su įstrižai liemens besidraikančiomis klostėmis kuria amerikiečių dizainerė Anne Burge. Jos tarsi prailgina taliją ir nuotaka atrodo lieknesnė. Stambesnėms tinka korsetinės suknelės, kurios išryškina krūtinę ir suspaudžia liemenį. Apkūnesnėms netinka alkūnes siekiančios pirštinės, nes jos išryškina rankų putlumą. Labiau tinka ilgas šilkinis šalis.
Madų salonai gali pasiūlyti šiandieninės mados tendencijas atspindinčias sukneles su įvairiais puošybos elementais, siuvinėtomis aplikacijomis. Drabužiai parvežami tiesiog iš užsienio, kur vyksta Europos vestuvinės mados renginiai. (Toks vyko Vokietijoje).

Svarbiausia, kad rūbas tiktų prie figūros ir jos nedarkytų. Vienos nuotakos yra apkūnios, kitos - pernelyg liesos. Pastarosioms irgi ne viskas tinka. Sunkūs, kelių sluoksnių sijonai merginosi, kurios svoris nesiekia ir penkiasdešimties kilogramų, visai nepuošia, o tik sukelia problemas - jie smunka žemyn, nesilaiko. Tokiai nuotakai labiau tiktų mini suknelės, kurias taip pat siūlo kai kurie vestuvinių drabužių salonai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą